Sdílet

SLUŽBY


Průmyslová automatizace


Stavba rozvaděčů:

Návrh a realizace rozvaděčů do 1000 V, dodání na místo a uvedení do provozu. Samozřejmostí je příslušná dokumentace. Možnost napsání programu pro případné PLC.

Správa a programování řídicích systémů:

Spravování dat řídicích systémů (PLC), úpravy stávajících programů. Návrh a realizace programů PLC a OP pro jakékoliv účely. Zatím jsme schopni realizace s těmito systémy: SIEMENS: LOGO, S7-1200; TECO: TLC 700, foxtrot; Beckhoff

Stavba jednoúčelových strojů:

Jednoúčelové stroje do 1000 V dle potřeb zákazníka včetně projektu, revizí a veškeré potřebné dokumentace. Samozřejmostí je dodání na místo určení a uvedení do provozu.

Opravy, úpravy a přestavby strojů:

Pozáruční opravy, úpravy, přestavby a rekonstrukce strojů a elektrotechnických zařízení.

Výroba konstrukcí z hliníkových profilů:

Konstrukce jakýhkoliv tvarů např.: regály, stoly, montážní linky, kryty strojů, konstrukce strojů atd.

Stěhování výrobních linek:

Stěhování, přesuny a přestavby výrobních linek a strojů.


 Údržba strojů a zařízení:

Je-li Vaše oddělení údržby vytížené a nestíhá plnit požadavky, je tu možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce pro firmy při preventivní údržbě i jiných činnostech.Automatizace budov a domů


Návrh a realizace rozvaděčů v oblasti slaboproud, montáže a uvedení do provozu včetně tvorby programu pro PLC i grafického provedení pro OP, realizace rozvodů elektroinstalace a konečná kompletace. Vše včetně projektu, elektrodokumentace a revizní zprávy je samozřejmostí. Možnost zajištění zednických prací.

Elektroinstalace

Provádím pro i klasické rozvody elektroinstalace v budovách, domech či bytových jádrech dle projektů v novostavbách či při rekonstrukcích. Případně zajistím zednické práce nebo revizní zprávu.
© 2018 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.